SAM Solar Polska - logo

 

 
 


SAM Solar Energy Sp. z o.o.
jest częścią niemieckiej Grupy SAM, działającej w branży budowlanej od 1993 roku oraz w branży odnawialnych źródeł energii od 2008 roku.
SAM Solar zainstalowała na dachach w Niemczech elektrownie liczone już w Megawatach dla Państwowych i prywatnych przedsiębirców.

SAM Solar jest Certyfikowanym partnerem firmy Schüco KG/ Zentral Solar/ Saint Gobain. Współpracujemy tylko z Producentami, którzy na rynku Światowym od ponad 25 lat zajmują się Fotowoltaiką i z tymi którzy poprzez swoje działania dają nam gwarancję najwyższej jakości.

Firma SAM Solar utworzona została w odpowiedzi na zmieniającą się koniunkturę rynku energetycznego, w tym odnawialnych źródeł energii.

Spółki Grupy SAM prowadzą inwestycje oparte na elektrowniach fotowoltaicznych, dla naszych klientów, współpracujących z nami inwestorów oraz na potrzeby własne. Inwestycje realizowane są na gruntach i budynkach, w szczególności ich powierzchniach dachowych. Realizując swoją politykę, Grupa SAM jest aktywnym uczestnikiem europejskiej i polskiej polityki zbilansowanego rynku energetycznego oraz czynnie wpisuje się w działania proekologiczne.